Funkce

Rádi Vám ukážeme, jak můžete pomocí wy.by plnit své individuální požadavky. Wy.by je navržen tak, aby nabízel komplexní časové, uživatelské a cenové modely. Společně nalezneme to nejlepší řešení pro Vás!

E-Commerce

PROMĚŇTE SVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NA EFEKTIVNÍ PRODEJNÍ PORTÁL

Prezentujte svou nabídku a umožněte svým zákazníkům rezervovat a platit přímo online. Díky wy.by toho můžete dosáhnout snadno, rychle a levně, bez vysokých nákladů na licenci a implementaci.

Čtěte více
Buchungen verwalten

SPRAVUJTE SVÉ REZERVACE A OBJEDNÁVKY

Své rezervace a objednávky vidíte na první pohled. Objednávky můžete snadno vyhledat nebo filtrovat podle konkrétních kritérií. Ideální nástroj pro zákaznickou podporu.

Čtěte více
Kunden pflegen

HÝČKEJTE SI SVÉ ZÁKAZNÍKY

Abyste mohli dobře pečovat o své zákazníky, musíte je dokonale znát. Mějte přehled o všech aktuálních i proběhlých objednávkách včetně všech platebních úkonů.

Čtěte více
Mietobjekte pflegen

MĚJTE SVÉ OBJEKTY K PRONÁJMU POD KONTROLOU

Prezentujte své objekty k pronájmu v nejlepším světle s pomocí popisů, přiložených dokumentů a obrázků. Nastavením výběrových kritérií usnadněte svým zákazníkům nalezení ideálního objektu k pronájmu.

Čtěte více
Preismodelle

NASTAVTE SEZÓNY, DOBU TRVÁNÍ PRONÁJMU A CENY

Máte složitý cenový model, který zohledňuje sezóny, víkendové ceny a denní a noční sazby, nebo používáte jednoduché cenové schéma založené na době trvání pronájmu? S wy.by ho můžete jednoduše spravovat i s možností zohlednění nepovinných plateb a storno poplatků.

Čtěte více
Schweizer Datensicherheit

ŠVÝCARSKÉ STANDARDY ZABEZPEČENÍ DAT

Nezdržujte se zálohováním a zabezpečením dat. Vaše data jsou uchovávána na profesionálních serverech ve švýcarských datových centrech a průběžně zálohována do sekundárního datového centra.

Čtěte více
Standorte verwalten

SPRÁVA STRÁNEK

Spravujte jednotlivé provozovny s odlišnou otevírací dobou, měnou, sazbou DPH atd.

Individuell anpassen

PŘIZPŮSOBENÍ

Uživatelské rozhraní a pracovní procesy lze individuálně přizpůsobit vašemu způsobu práce.

Kundenspezifische Erweiterungen

SPECIFICKÁ VYLEPŠENÍ

Specifické požadavky zákazníků jsou rychle implementovány a efektivně začleňovány do webové aplikace.